Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 77 m2

Praha 2, Vinohrady, Mánesova

Zařízený, klimatizovaný podkrovní byt s balkonem v 5. patře renovované secesní budovy s výtahem a recepcí v klidné části Vinohrad s výhledem na Pražský hrad, 10 minut chůze od Václavského náměstí a nedaleko Riegrových sadů.

Obývací pokoj propojený s plně vybaveným kuchyňským koutem s barovým pultem, 1 ložnice s balkonem (4,1 m2), koupelna s vanou, bidetem a WC, prádelna s pračkou, umyvadlem a druhým WC.

Vestavěná skříň, dubové parkety a dlažba, myčka, sklokeramická deska, nádobí, kabelové připojení UPC - TV a internet, satelitní připojení (zdarma), telefon. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 4.000 Kč měsíčně. Parkování ve dvoře (není zahrnuto v ceně).

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 77 m2
Parkování Parkování ve dvoře (není zahrnuto v ceně).
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 12454

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.