Byt 4 + kk, Odborů , Nové Město - Praha 2 | 1
Byt 4 + kk, Odborů , Nové Město - Praha 2 | 2
Byt 4 + kk, Odborů , Nové Město - Praha 2 | 3
Byt 4 + kk, Odborů , Nové Město - Praha 2 | 4
Byt 4 + kk, Odborů , Nové Město - Praha 2 | 5
Byt 4 + kk, Odborů , Nové Město - Praha 2 | 6
Byt 4 + kk, Odborů , Nové Město - Praha 2 | 7

Byt 4 + kk

Interiér 100 m2

Praha 2, Nové Město, Odborů

Nezařízený renovovaný byt situovaný ve 4. patře vkusně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Výhodná lokalita pár kroků od stanice metra Karlovo náměstí, v blízkosti nábřeží Vltavy a historického centra na Starém Městě, cca 10 minut chůze od Václavského náměstí.

V bytě se nachází plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s jídelnou, 3 ložnice, 2 koupelny s vanou/sprchou, bidetem a toaletou (jedna en-suite), vybavená šatna, technická komora a otevřená vstupní hala.

Kvalitní materiály, podlahy z masivního dřeva, italský obklad, velká okna, vestavěné skříně, pračka/sušička, myčka, mikrovlnná trouba, plynové topení, internet, satelitní TV, domácí telefon. Možnost parkování v nedalekých garážích. Plyn a elektřina se hradí zvlášť. Nezařízené.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 100 m2
Parkování Možnost parkování v nedalekých garážích.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 12796

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.