Byt 4 + kk, Odborů, Nové Město - Praha 2 | 1
Byt 4 + kk, Odborů, Nové Město - Praha 2 | 2
Byt 4 + kk, Odborů, Nové Město - Praha 2 | 3
Byt 4 + kk, Odborů, Nové Město - Praha 2 | 4
Byt 4 + kk, Odborů, Nové Město - Praha 2 | 5

Byt 4 + kk

Interiér 126 m2

Praha 2, Nové Město, Odborů

Renovovaný částečně zařízený byt se 2 koupelnami ve třetím patře pěkně zrekonstruovaného činžovního domu z konce 19. století, s výtahem.

V bytě je plně vybavená kuchyň propojená s obývacím pokojem a jídelnou, 3 ložnice, 2 koupelny s italským obložením a 2 komory.

Kvalitní materiály, podlahy z masivního dřeva, vestavěné skříně, pračka/sušička, myčka, plynové topení, telefonní linka, internetové a satelitní TV připojení, domácí videotelefon. Poplatky za domovní služby 2.500 Kč/měs. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 126 m2
Parkování Možnost parkování v garážích poblíž.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 12797

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.