Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 66 m2

Praha 3, Žižkov, Bořivojova

Vkusně zrekonstruovaný částečně zařízený byt ve 3. patře renovovaného činžovního domu s výtahem v lokalitě s rychlým dopravním spojením do centra města (dvě zastávky tramvají ke stanici metra Hlavní nádraží) a plnou občanskou vybaveností v okolí.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, úložná komora a malá vstupní chodba.

Vysoké stropy, velká okna, dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, elektrický kotel, pračka, myčka, lednice, indukční varná deska, základní nádobí a náčiní, vysavač, internetové připojení UPC, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby 1500 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 66 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 1288

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.