Byt 3 + 1, Tomáškova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + 1, Tomáškova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + 1, Tomáškova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + 1, Tomáškova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + 1, Tomáškova, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 3 + 1, Tomáškova, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 3 + 1, Tomáškova, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 3 + 1

Interiér 135 m2

Praha 5, Smíchov, Tomáškova

Částečně zařízený renovovaný podkrovní mezonet ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem, žulovými obklady a štuky ve společných prostorách a dvorem s okrasnými keři a fontánou v Praze 5 na Smíchově v blízkém dosahu francouzské mezinárodní školy a stanice metra Anděl.

Ve spodní úrovni bytu se nachází velký obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, technická komora, toaleta pro hosty a vstupní chodba. V patře jsou dvě klimatizované ložnice a žulou obložená, plně vybavená koupelna.

Parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, vytápěná podlaha v koupelně, kuchyni a na toaletě, vestavěné skříně, plynové topení, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, telefonní linka, kabelové připojení UPC, videotelefon. Možno dozařídit nábytkem. Možnost parkování na hlídaném parkovišti 100 m od domu za extra poplatek. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 135 m2
Parkování Možnost parkování na hlídaném parkovišti 100 m od domu za extra poplatek
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 12968

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.