Byt 3 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 3 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 3 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 3 + kk

Interiér 74 m2

Praha 2, Vinohrady, Mánesova

Rekonstruovaný byt s balkónem v prvním patře kompletně renovovaného činžovního domu s výtahem a recepcí.

Byt se nachází v klidné části Vinohrad, v blízkosti Riegrových sadů, 10 minut chůze od Václavského náměstí (stanice metra Muzeum). V bytě je vstupní chodba, světlý obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice, z nichž jedna má vstup na balkon orientovaný do vnitrobloku, dále koupelna s vanou, bidetem a WC a samostatné WC.

Parkety a dlažba, vysoké stropy, plynový kotel, pračka, myčka, domácí videotelefon, kabelové připojení UPC - TV a internet, satelitní připojení. Zálohy na služby cca 3.000 Kč měsíčně. K dispozici od 15. července 2013.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 74 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 1354

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.