Byt 2 + kk, Mikulandská, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Mikulandská, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Mikulandská, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Mikulandská, Nové Město - Praha 1 | 4

Byt 2 + kk

Interiér 72 m2

Praha 1, Nové Město, Mikulandská

Kompletně zrekonstruovaný částečně zařízený podkrovní designový byt ve 4. patře činžovního domu bez výtahu v centru Prahy v klidné lokalitě v blízkosti nábřeží Vltavy a Národního divadla, minutu chůze ke stanici metra Národní třída a zastávce tramvají.

Interiér bytu tvoří otevřený obývací pokoj propojený s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, jedna ložnice s vanou a umyvadlem (odděleno skleněnou příčkou), samostatná toaleta a otevřená vstupní chodba.

Klimatizace, dřevěné podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, centrální vypínač, ateliérová okna, pračka, kuchyňské spotřebiče Miele, alarm, videotelefon. Poplatky za společné domovní služby 1000 Kč/os./měs. Spotřeba energií se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 72 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 13918

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.