Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 38 m2

Praha 2, Vinohrady, Záhřebská

Kompletně zařízený byt ve 3. patře renovovaného činžovního domu s výtahem v nejžádanější části Královských Vinohrad. Kvalitní rezidenční lokalita 2 minuty chůze od náměstí Míru (tramvaje, metro), v blízkosti Havlíčkových sadů, s kvalitními restauracemi, bary a kavárnami v bezprostředním okolí.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, šatna a vstupní chodba.

Parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, pračka, mikrovlnná trouba, TV, WiFi, satelitní připojení. Možnost parkování v sousední ulici za 2000 Kč měsíčně. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií 5000 Kč/měs. K dispozici od 20. srpna 2018.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 38 m2
Parkování Možnost parkování za 2000 Kč/měs.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 14777

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.