Byt 2 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 84 m2, terasa 8 m2

Praha 2, Vinohrady, Slezská

Vzdušný renovovaný nezařízený byt s terasou (8m2) ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného domu s výtahem v klidné ulici na Vinohradech. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí a rychlou dostupností do centra, pár minut od stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad, v blízkém dosahu nákupního centra Flora.

Byt nabízí obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem otevřený do obývacího prostoru s terasou s výhledem do dvora se vzrostlými stromy a zelení. Ložnice je propojena s koupelnou s rohovou vanou, umyvadlem a toaletou. Dále je v bytě další, samostatná toaleta, prostor pro vestavěnou skříň a prostor pro komoru/šatnu.

Kvalitní zpracování i materiály, dubové parkety, dlažba, odhlučněná okna, satelitní připojení. Společná zahrada k užívání pro rezidenty. Jedno parkovací místo v podzemních garážích za 3.000 Kč/měs. Zálohy na společné domovní služby a energie 5.000 Kč/měs.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 92 m2
Terasa 8 m2
Parkování Parkování v podzemní garáži za 3.000 Kč/měs.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 1965

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.