Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 6
Byt 1 + kk, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 49 m2

Praha 8, Karlín, Křižíkova

Zařízené studio ve 2. patře kompletně zrekonstruované historické budovy v klidné části Karlína pár minut chůze od stanice metra Křižíkova (trasa B).

Byt tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna (sprchový kout, toaleta), šatna a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Klimatizace, dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, venkovní elektrické rolety, centrální vypínač, sanita Villeroy & Boch, pračka, bidetová sprška, spotřebiče Miele vč. myčky, videotelefon, TV, satelit, alarm. Výtah. K dispozici sklep za 500 Kč/měs. a parkovací stání v zakladači za 1500 Kč/měs. Měsíční zálohy na společné služby a spotřebu energií činí 4000 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť. Fotografie jsou pořízeny z podobného bytu. K dispozici od července 2015.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 49 m2
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20147

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.