Byt 2 + kk, Újezd, Malá Strana - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Újezd, Malá Strana - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Újezd, Malá Strana - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Újezd, Malá Strana - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Újezd, Malá Strana - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Újezd, Malá Strana - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Újezd, Malá Strana - Praha 1 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 47 m2

Praha 1, Malá Strana, Újezd

Renovovaný byt v 1. patře dvorní vestavby v kompletně zrekonstruovaném historickém pavlačovém domě na Malé Straně na úpatí Petřína. Lokalita s plnou občanskou vybaveností, v pěším dosahu Vltavy a Kampy, s rychlou dostupností do centra.

Byt tvoří obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a malá vstupní chodba. Byt je přístupný z pavlače.

Zachované původní prvky, výhledy do půvabného upraveného vnitrobloku, plovoucí podlahy, bezpečnostní vstupní dveře. V přízemí je k dispozici úložný prostor pro kola apod. Bez výtahu. Parkování ve dvoře za domem možné za 4000 Kč/měsíc. Zálohy na společné služby 3.000 Kč/měsíc. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 47 m2
Parkování Možnost parkování.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20458

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.