Byt 2 + kk, Nad Palatou, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Nad Palatou, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Nad Palatou, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Nad Palatou, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Nad Palatou, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Nad Palatou, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Nad Palatou, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Nad Palatou, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 2 + kk, Nad Palatou, Smíchov - Praha 5 | 9

Byt 2 + kk

Interiér 89 m2, balkon 6 m2

Praha 5, Smíchov, Nad Palatou

Kompletně zrekonstruovaný, designově vybavený nadstandardní mezonet s balkonem v 1. patře bytového domu v klidné rezidenční čtvrti se spoustou zeleně. Výhodná lokalita pod Strahovem v blízkosti parku, s rychlou dostupností do Francouzského lycea a komerčního centra Anděl se stanicí metra a četnými tramvajovými a autobusovými spoji (5 min. do centra). Autobusová zastávka Hybšmanka 180 m od domu.

Ve spodní úrovni bytu se nachází prostorný obývací pokoj s jídelní částí, plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, vestavěný sprchový kout, toaleta pro hosty a vstupní chodba. V patře je 1 ložnice s vybavenou šatnou a koupelna s mramorovým obložením, TV, vanou, bidetem a toaletou.

Výhledy do zeleně, podlahy z tropického dřeva, mramorová dlažba, podlahové topení v celém bytě, vestavěné úložné prostory, rolety, žulová kuchyňská pracovní deska, kuchyňské spotřebiče zn. Miele, pračka, TV, audio rozvod, alarm napojený na PCO, domácí vrátný, sklep 5 m2, garážová vrata na dálkové ovládání. Parkovací stání v garáži v ceně. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií 4.000 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 95 m2
Balkon 6 m2
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20932

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.