Byt 1 + kk, Volutová, Stodůlky - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, Volutová, Stodůlky - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, Volutová, Stodůlky - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, Volutová, Stodůlky - Praha 5 | 4
Byt 1 + kk, Volutová, Stodůlky - Praha 5 | 5
Byt 1 + kk, Volutová, Stodůlky - Praha 5 | 6
Byt 1 + kk, Volutová, Stodůlky - Praha 5 | 7
Byt 1 + kk, Volutová, Stodůlky - Praha 5 | 8

Byt 1 + kk

Interiér 45 m2, lodžie 8 m2

Praha 5, Stodůlky, Volutová

Plně zařízené komfortní studio s prostornou lodžií a pěkným výhledem do přilehlého parku s in-line okruhem, situované v 10. patře novostavby s recepcí, 24h bezpečnostní službou a monitorovanou podzemní garáží. Klidná lokalita s plnou občanskou vybaveností a mnoha parky, 7 min. od Německé školy, s rychlou dostupností do centra - pár minut chůze od stanice metra Hůrka.

Byt má obývací pokoj s jídelním prostorem a vstupem do lodžie, plně vybavený samostatný kuchyňský kout, malou ložnici oddělenou závěsem, koupelnu s vanou a toaletou a vstupní chodbu s několika vestavěnými skříněmi.

Lamino na podlahách, bezpečnostní dveře, žaluzie, rozkládací pohovka, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí a kuch. náčiní, lůžkoviny a ručníky, TV, UPC, domácí vrátný, vstupy na chip, dva výtahy, kolárna. Západně orientovaná lodžie může být v létě využívána jako dodatečný pokoj. K dispozici je jedno garážové stání. Poplatky za společné služby, zálohy na spotřebu energií a internet cca 4500 Kč měsíčně. K dispozici od 15. prosince 2016.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 53 m2
Lodžie 8 m2
Parkování Jedno garážové stání v ceně.
Sklep Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21329

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.