Byt 2 + kk, Kovářova, Stodůlky - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Kovářova, Stodůlky - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Kovářova, Stodůlky - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Kovářova, Stodůlky - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Kovářova, Stodůlky - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Kovářova, Stodůlky - Praha 5 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 58 m2

Praha 5, Stodůlky, Kovářova

Luxusní byt ve 2. patře novostavby v klidné zelené lokalitě poblíž chráněné krajinné oblasti Prokopského údolí.

Byt má obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou s bidetovou sprškou a vstupní halu se šatnou.

Plovoucí podlahy Quick-Step a dlažba, vestavěné skříně, klimatizace Mitsubishi, plynový kotel, kabelové a internetové připojení (UPC), bezpečnostní dveře, domácí videotelefon. Sklep 14 m2. Pár minut chůze ke stanici metra. Dobrá dostupnost do Německé a Japonské školy. V těsné blízkosti tenisové haly a minigolfu. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií cca 1.600 Kč/měs. Možnost 1 parkovacího místa ve dvorním traktu.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 58 m2
Parkování Parkovací místo ve dvoře.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21353

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.