Byt 2 + kk, Husova, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Husova, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Husova, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Husova, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Husova, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Husova, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Husova, Staré Město - Praha 1 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 67 m2

Praha 1, Staré Město, Husova

Kompletně zařízený byt s bezbariérovým přístupem, orientovaný do nádvoří a zahrady, v přízemí půvabného historického domu v malebné uličce v centru Starého Města. Dům i byt prošly důkladnou rekonstrukcí se zachováním původních architektonických prvků.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnice a koupelna s vanou a toaletou s bidetovou sprškou.

Prkenné podlahy, dlažba, TV, DVD, HiFi, satelitní připojení, bezpečnostní zámek, pračka, mikrovlnná trouba. Sauna v budově. Byt je velmi tichý, orientovaný do romantické společné zahrady (170 m2). Poplatky za společné domovní služby 650Kč za osobu na měsíc, plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od července 2018.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 67 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21528

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.