Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 6
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 46 m2, balkon 6 m2

Praha 8, Karlín, Rohanské nábřeží

Nezařízený byt s balkonem zaručující nejvyšší kvalitu a moderní standard bydlení se nachází ve 4. patře moderního rezidenčního komplexu River Diamond s recepcí, ostrahou a parkováním. Lokalita na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících částí města, v pěším dosahu centra.

Byt nabízí obývací pokoj s balkonem orientovaným do půvabného dvora s japonskou zahradou, plně vybavený kuchyňský kout, ložnici, koupelnu s vanou a samostatnou toaletu.

Dřevěné podlahy, pračka, myčka, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, bezpečnostní dveře, možnost kabelové TV. Možnost zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Garažové stáni zahrnuto v ceně nájmu. Poplatky za domovní služby a energie 5.000 Kč/měs.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 52 m2
Balkon 6 m2
Parkování Garážové stání zahrnuto v ceně nájmu.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 2153
Informace o budově Bytový dům

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.