Byt 5 + 1, Ibsenova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 5 + 1, Ibsenova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 5 + 1, Ibsenova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 5 + 1, Ibsenova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 5 + 1, Ibsenova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 5 + 1, Ibsenova, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 5 + 1, Ibsenova, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 5 + 1

Interiér 280 m2, terasa 24 m2

Praha 2, Vinohrady, Ibsenova

Stylový dvouúrovňový byt s velkou terasou (24 m2) s výhledem na Pražský hrad nebo na náměstí Míru v 5. patře krásné secesní budovy, která prošla náročnou rekonstrukcí v nejvyšší kvalitě.

Byt v srdci Vinohrad je velmi zajímavě řešen, jeden z pokojů je situován ve věži s původním dřevěným trámovím. Otevřená, plně vybavená kuchyň, prostorný obývací pokoj s jídelním prostorem, 3 ložnice, 3 koupelny, WC pro hosty, komora, prádelna a 3 galerie.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, kamenná podlaha, mramor v koupelnách, kamenné pracovní plochy v kuchyni, vysokorychlostní internet, alarm. Parkovací stání v podzemní garáži pro 2 vozy jsou zahrnuta v ceně nájmu. Z garáže vede do domu nový výtah. Velmi dobrá dostupnost do centra, pár kroků ke stanice metra a tramvajím. Poplatky za společné domovní služby a záloha na spotřebu energií 12.000 Kč měs. Na rozdíl od fotografií je byt částečně ZAŘÍZENÝ.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 304 m2
Terasa 24 m2
Parkování Parkovací místo v podzemních garážích je zahrnuto v ceně.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 2176
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.