Byt 2 + kk, Žitomírská, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Žitomírská, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Žitomírská, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Žitomírská, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Žitomírská, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Žitomírská, Vršovice - Praha 10 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 64 m2

Praha 10, Vršovice, Žitomírská

Nabízíme k pronájmu zařízený renovovaný byt ve 3. patře udržovaného bytového domu bez výtahu v Praze 10 - Vršovicích. Budova stojí v blízkosti Heroldových sadů, v klidné lokalitě s výbornou dostupností do centra - pár zastávek tramvají nebo autobusem ke stanici metra Náměstí Míru. V blízkém okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost a služby, kvalitní restaurace, kavárny, sportovní i kulturní zařízení. V pěším dosahu jsou také oblíbené Havlíčkovy sady.

Interiér tvoří slunný rohový obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, komora a vstupní chodba.

Základní vybavení, parkety, laminátová podlaha, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká okna, plynové topení WAW a elektrický přímotop, pračka, myčka. Zálohy na společné domovní služby a spotřebu energií: cca 3500 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 64 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22002

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.