Byt 3 + kk, Náměstí Svobody, Brno - střed - Brno | 1
Byt 3 + kk, Náměstí Svobody, Brno - střed - Brno | 2
Byt 3 + kk, Náměstí Svobody, Brno - střed - Brno | 3
Byt 3 + kk, Náměstí Svobody, Brno - střed - Brno | 4
Byt 3 + kk, Náměstí Svobody, Brno - střed - Brno | 5
Byt 3 + kk, Náměstí Svobody, Brno - střed - Brno | 6
Byt 3 + kk, Náměstí Svobody, Brno - střed - Brno | 7
Byt 3 + kk, Náměstí Svobody, Brno - střed - Brno | 8

Byt 3 + kk

Interiér 105 m2, balkon 4 m2

Brno, Brno - střed, Náměstí Svobody

Nabízíme k pronájmu zajímavý zařízený byt se 2 balkony v Paláci Nadace Valentina Gerstbauera na náměstí Svobody, v samém centru Brna. Byt, situovaný ve 3. patře udržovaného domu, je orientován přímo do náměstí. Novorenesanční nájemní dům, postavený v letech 1901 až 1902, se nachází jen pár minut od hlavního vlakového nádraží a zastávky tramvají. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost a služby, restaurace, kavárny, bistra, kino, divadla a blízkost četných historických památek.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s malým vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice, dále koupelna, samostatná toaleta, 2 balkony a prostorná vstupní hala.

Zachované původní prvky, velká okna, na podlahách parkety a dlažba. Bez výtahu. V případě potřeby je možno zajistit několik parkovacích míst s povolením k vjezdu do centra města v docházkové vzdálenosti do 3 minut. Poplatky za společné služby a energie: 6.000 Kč měsíčně. Dle dohody je možno v bytě provést dílčí úpravy.

Měsíční nájemné 32 000 Kč / 1 303 €
Služby 6 000 Kč
Celková plocha 109 m2
Balkon 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22513

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Šlikova 16