Byt 3 + 1, Revoluční, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Revoluční, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Revoluční, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Revoluční, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Revoluční, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Revoluční, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Revoluční, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Revoluční, Staré Město - Praha 1 | 8

Byt 3 + 1

Interiér 84 m2, lodžie 1 m2

Praha 1, Staré Město, Revoluční

Zrekonstruovaný, částečně zařízený byt s malou lodžií, zachovanými původními prvky a krásným výhledem na Vltavu, Letenský park a přilehlé okolí. Byt se nachází v 6. patře zrekonstruovaného funkcionalistického paláce s novým výtahem pár kroků od nábřeží, pár minut chůze od stanice metra na náměstí Republiky a obchodních center Palladium a Kotva.

Byt tvoří plně vybavená kuchyň se spíží, obývací pokoj, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana se sprchovou zástěnou), jídelna (či druhá ložnice), samostatná toaleta, šatna a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a vstupem do lodžie orientované do vnitrobloku.

Množství původních úložných prostor, parkety, dlažba, žaluzie, pračka, domácí vrátný, sklep 4,5 m2. Poplatky za společné domovní služby cca 2900 Kč/měs. a zálohy na spotřebu energií cca 1500 Kč/měs. se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 85 m2
Lodžie 1 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 23303

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.