Byt 1 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 1 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 1 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 1 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 1 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 1 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 1 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 48 m2

Praha 10, Vršovice, Donská

Zařízené studio situované ve 3. patře novostavby s výtahem a parkováním na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Výhodná lokalita pouhé 2 minuty od Havlíčkových sadů, s rychlým spojením do centra - 2 krátké zastávky tramvají od stanice metra Náměstí Míru s plnou vybaveností v okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj/ložnice s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, koupelna s vanou a toaletou a vstupní hala.

Vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, dřevěná protihluková okna s trojskly, venkovní žaluzie na dálkové ovládání, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, internet, alarm, centrální vypínač, sklep. Vstup do budovy a výtah na čip. V ceně je zahrnuto jedno parkovací stání v garáži. Poplatky za společné služby 2.550 Kč měsíčně. Zálohy na spotřebu energií a vody 1.800 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 48 m2
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 23764

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.