Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 4

Byt 3 + 1

Interiér 144 m2

Praha 1, Nové Město, Klimentská

Prostorný zrenovovaný byt ve druhém patře rekonstruované budovy s výtahem z 30. let v klidné ulici nedaleko náměstí Republiky.

Byt má 2 ložnice, velkou halu, obývací pokoj, plně vybavenou samostatnou kuchyň, koupelnu s rohovou vanou, 2 samostatná WC a úklidovou komoru s výlevkou.

Byt je velmi světlý díky velkým oknům a původním trojkřídlovým dveřím, které do interiéru propouštějí dostatek přírodního světla. Klimatizace v obou ložnicích. Pračka se sušičkou, myčka, sklokeramická varná deska, skříně, parkety, domácí vrátný, telefonní linka, TV, satelit. V budově je k dispozici 24hodinová recepce a fitness místnost s rozsáhlým vybavením (zahrnuto v ceně nájmu). Zálohy na služby a energie 7.500 Kč měsíčně. K dispozici od prosince 2016.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 144 m2
Parkování Parkování v objektu za 5.000 Kč měsíčně.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 2481

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.