Byt 4 + 1, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 4 + 1, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 4 + 1, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 4 + 1, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 4 + 1, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 5

Byt 4 + 1

Interiér 142 m2, terasa 15 m2

Praha 2, Vinohrady, Americká

Renovovaný, klimatizovaný, zařízený mezonetový byt s terasou ve 4. a 5. patře kompletně zrekonstruované budovy s výtahem, v blízkosti náměstí Míru a stanice metra.

Kvalitní kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, 3 ložnice, galerie, 2 koupelny (vana, sprchový kout), 2 samostatné toalety, terasa s pěkným výhledem, technická místnost.

Parkety a dlažba, okna Velux se žaluziemi, pračka, sušička, mikrovlnná trouba, myčka, bezpečnostní dveře, video intercom. Sklep. Poplatky za domovní služby a energie se hradí zvlášť. Klidné bydlení s dobrou dostupností do centra (metro, tramvaje).

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 157 m2
Terasa 15 m2
Parkování Parkování v podzemní garáži je zahrnuto v ceně nájmu.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 2516

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.