Byt 1 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 1 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 1 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 1 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 1 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 1 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 1 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 1 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 8

Byt 1 + kk

Interiér 27 m2

Praha 1, Nové Město, Soukenická

Kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt 1+kk se zachovanými původními prvky, situovaný do velmi tichého dvora v 1. patře dobře udržované, zrekonstruované funkcionalistické budovy s výtahem. Dům se nachází v klidné ulici v centru města, pár kroků od stanice metra a tramvají na náměstí Republiky (metro trasa B) a obchodního centra Palladium.

Moderní interiér tvoří obývací pokoj / ložnice s velkými okny, samostatně přístupný vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a předsíň.

Vysoké stropy, původní dřevěné parkety a velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, žaluzie, nádobí, kávovar Nespresso, varná konvice, žehlička a žehlicí prkno, lůžkoviny, ručníky. Poplatky za společné domovní služby a centrální topení - cca 2.000,- Kč měsíčně. Elektřina se převádí na nájemce. Možnost střednědobého pronájmu (min. 6 měsíců) za 22 000 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 27 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25937

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.