Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 6
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 7
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 65 m2

Praha 8, Karlín, Rohanské nábřeží

Zařízený byt situovaný v 1. patře moderního rezidenčního komplexu River Diamond s 24h recepcí, ostrahou a podzemním parkováním. Výhodná lokalita na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících částí města, v pěším dosahu centra, pár minut chůze ke stanici metra Křižíkova s výbornou občanskou vybaveností v okolí.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a velkoplošnými okny s výhledem do zeleně, 1 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, spíž / komora a otevřená vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, centrální vytápění, elektrické předokenní žaluzie, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání, možnost pronájmu druhého stání za 2500 Kč/měs. V objektu se dále nachází uzavřené atrium ve stylu japonské zahrady s tekoucí vodou, vlastní property management a technické zajištění budovy. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění 5.800 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se hradí zvlášť (cca 1000 Kč/měs.).

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 65 m2
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25939
Informace o budově Bytový dům

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.