Byt 3 + kk, Na Hřebenech I, Pankrác - Praha 4 | 1
Byt 3 + kk, Na Hřebenech I, Pankrác - Praha 4 | 2
Byt 3 + kk, Na Hřebenech I, Pankrác - Praha 4 | 3
Byt 3 + kk, Na Hřebenech I, Pankrác - Praha 4 | 4
Byt 3 + kk, Na Hřebenech I, Pankrác - Praha 4 | 5
Byt 3 + kk, Na Hřebenech I, Pankrác - Praha 4 | 6
Byt 3 + kk, Na Hřebenech I, Pankrác - Praha 4 | 7

Byt 3 + kk

Interiér 112 m2

Praha 4, Pankrác, Na Hřebenech I

Moderní byt se 2 koupelnami a terasou ve 2. patře nedávno postavené čtyřposchoďové vily s výtahem v rezidenční čtvrti v Praze 4. Klidné bydlení ve vyhledávané lokalitě, v rychlém dosahu mezinárodních škol, 7 minut chůze ke stanici metra Pražského povstání a s výbornou vybaveností v okolí.

Klimatizovaný byt nabízí obývací pokoj s krbem a jídelním prostorem spojený s plně vybaveným kuchyňským koutem, spíží a se vstupem na pěknou terasu s dřevěnou podlahou, 2 ložnice (jednu s privátní koupelnou - vana, sprchový kout, WC s bidetovou sprškou), 2. koupelnu (vana, bidet, WC) a šatnu s vestavěnou skříní. Francouzské okno, habrové podlahy a dveře, myčka, sklokeramická deska, kvalitní vestavěné spotřebiče, alarm, satelitní připojení, domácí vrátný, bezpečnostní dveře, garáž. Druhé patro s výtahem.

Samostatná garáž plus jedno stání před garáží 3000 Kč/měs. Záloha na služby a energie cca 4600 Kč/month. K dispozici od prosince 2017.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 112 m2
Parkování Samostatná garáž plus jedno parkovací stání před garáží 3000 Kč/měs.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 2624

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.