Byt 1 + 1, Ondříčkova, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 1 + 1, Ondříčkova, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 1 + 1, Ondříčkova, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 1 + 1, Ondříčkova, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 1 + 1, Ondříčkova, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 1 + 1, Ondříčkova, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 1 + 1, Ondříčkova, Žižkov - Praha 3 | 7

Byt 1 + 1

Interiér 45 m2

Praha 3, Žižkov, Ondříčkova

Kompletně zrekonstruované studio se zachovanými původními prvky, situované ve 3. patře zrenovovaného činžovního domu bez výtahu na pomězí Žižkova a Vinohrad. Výhodná lokalita v blízkosti Riegrových sadů, s plnou vybaveností v blízkém okolí, pár minut chůze od stanice metra Jiřího z Poděbrad, zastávky tramvaje a stanoviště pravidelných farmářských trhů.

Interiér tvoří plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem a spíží, ložnice / obývací pokoj, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Vysoké stropy, velká okna, původní prkenné podlahy, dlažba, plynové vytápění, pračka, UPC. Byt je možno zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Zálohy na společné domovní služby a vodu 1000 Kč měsíčně na osobu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 45 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26412

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.