Byt 3 + kk, Pískařská, Modřany - Praha 4 | 1
Byt 3 + kk, Pískařská, Modřany - Praha 4 | 2
Byt 3 + kk, Pískařská, Modřany - Praha 4 | 3
Byt 3 + kk, Pískařská, Modřany - Praha 4 | 4
Byt 3 + kk, Pískařská, Modřany - Praha 4 | 5
Byt 3 + kk, Pískařská, Modřany - Praha 4 | 6
Byt 3 + kk, Pískařská, Modřany - Praha 4 | 7
Byt 3 + kk, Pískařská, Modřany - Praha 4 | 8
Byt 3 + kk, Pískařská, Modřany - Praha 4 | 9

Byt 3 + kk

Interiér 84 m2, terasa 32 m2

Praha 4, Modřany, Pískařská

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt se 2 terasami orientovanými do vnitrobloku se zelení, situovaný v 1. patře moderního rezidenčního komplexu v klidné lokalitě v Praze 4 v blízkosti nábřeží Vltavy, s dobrým dopravním spojením do centra (zastávka tramvají 150 m od domu). Lokalita s mnoha možnostmi sportovního vyžití, cyklostezka a tenisové kurty nedaleko. Rychlá dostupnost do mezinárodních škol English International School Prague a Prague British School.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou nadstandardní kuchyní a přístupem na terasu, 2 samostatné ložnice s velkými vestavěnými skříněmi a přístupem na druhou terasu, dále koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory.

Dřevěná podlaha v ob. pokoji, linoleum, dlažba, pračka, sušička, kuch. spotřebiče Miele - myčka, indukční varná deska, horkovzdušná a parní trouba, vestavěná knihovna v ob. pokoji, úložná komora na patře, sklep, kočárkárna / kolárna v domě. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění cca 5000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. Interiér 84 m2. Terasy 14 a 18 m2. K dispozici od 1.12.2017 (příp. dříve). Byt je k pronájmu nabízen nezařízený.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 116 m2
Terasa 32 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26868

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.