Byt 3 + 1, Hořejší nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + 1, Hořejší nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + 1, Hořejší nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + 1, Hořejší nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + 1, Hořejší nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 3 + 1, Hořejší nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 3 + 1, Hořejší nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 3 + 1, Hořejší nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 8

Byt 3 + 1

Interiér 96 m2

Praha 5, Smíchov, Hořejší nábřeží

Plně zařízený zrekonstruovaný byt s výhledem na řeku, Emauzy a protější nábřeží s historickými budovami, situovaný v 1. patře renovovaného secesního domu s výtahem a společným dvorem. Dům se nachází na nábřeží Vltavy, v lokalitě s velmi rychlým spojením do centra, jen pár minut chůze od obchodního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl s četnými tramvajovými a autobusovými spoji.

Interiér nabízí plně vybavenou kuchyň s jídelnou, průchozí obývací pokoj, 2 ložnice s en-suite koupelnami (masážní sprchový kout / sprchový kout, toaleta), dále samostatnou toaletu a vstupní halu s úložnými prostory.

Vysoké stropy, parkety, bezpečnostní dveře, zabudované osvětlení, plynový kotel, rolety, pračka, mikrovlnná trouba, TV, sklep. Poplatky za společné služby a vodu 660 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 96 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26905

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.