Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 7
Byt 3 + kk, Sanderova, Holešovice - Praha 7 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 84 m2, terasa 17 m2

Praha 7, Holešovice, Sanderova

Nový kvalitní byt se 17 m2 terasou a nerušeným výhledem na Vltavu a okolní zeleň, situovaný v 6. patře v novém rezidenčním komplexu Marina Island s 24/7 recepcí a ostrahou, kamerovým systémem a podzemním parkováním na nábřeží Vltavy. Projekt se nachází na holešovickém poloostrově, ve velmi rychle se rozvíjející části Prahy 7, s rychlým dopravním spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Pár minut tramvají ke stanicím metra Palmovka, Nádraží Holešovice a Vltavská.

Interiér tvoří 2 samostatné ložnice, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou s krásným výhledem na řeku, koupelna s vanou a toaletou, technická komora, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory.

Dřevěné podlahy, dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, skříně v jedné z ložnic, elektricky ovládané venkovní rolety, centrální vypínač, myčka, videotelefon, sklep, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Součástí projektu je dále privátní zahrada, parkování pro hosty, možnost využití místa na grilování, půjčovna kol, podél komplexu vede cyklostezka do Tróje. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění cca 6000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. Interiér 84 m2, terasa 17 m2.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 101 m2
Terasa 17 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27079

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.