Byt 1 + kk, Kopečná, Brno - střed - Brno | 1
Byt 1 + kk, Kopečná, Brno - střed - Brno | 2
Byt 1 + kk, Kopečná, Brno - střed - Brno | 3
Byt 1 + kk, Kopečná, Brno - střed - Brno | 4
Byt 1 + kk, Kopečná, Brno - střed - Brno | 5
Byt 1 + kk, Kopečná, Brno - střed - Brno | 6

Byt 1 + kk

Interiér 31 m2, balkon 3 m2

Brno, Brno - střed, Kopečná

Prestižní bydlení v rezidenci v centru Starého Brna, v blízkosti významných brněnských dominant - hradu Špilberk a katedrály Sv. Petra a Pavla. Nadstandardní, plně zařízený byt se nachází ve 2. patře rezidence s panoramatickým výtahem a atriem.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelním prostorem a se vstupem na balkon, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s úložnými prostory.


Dřevěné dveře a podlahy, velká okna, vnitřní žaluzie, klimatizace, podlahové vytápění, myčka, mikrovlnná trouba, pračka, designová svítidla, vestavěné skříně, internet, kabelová TV. Dům je vybaven kamerovým systémem a bezpečnostními dveřmi. V blízkosti domu obchody, restaurace, bary a vinárny. K dispozici zahrada s nádhernými výhledy na město a odpočinková zóna s dětským koutkem. Parkování v podzemních garážích. Poplatky za služby se hradí zvlášt´ 3796 Kč/měs.

Měsíční nájemné rezervováno
Celková plocha 34 m2
Balkon 3 m2
Parkování Parkovací stání v podzemních garážích.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27283

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.