Byt 2 + 1, Pařížská, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + 1, Pařížská, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + 1, Pařížská, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + 1, Pařížská, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + 1, Pařížská, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + 1, Pařížská, Staré Město - Praha 1 | 6

Byt 2 + 1

Interiér 92 m2, balkon 2 m2

Praha 1, Staré Město, Pařížská

Dopřejte si prestižní bydlení v nejelegantnější ulici v Praze v prostředí luxusních obchodů, butiků a restaurací, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Ve 2. patře nově rekonstruované novorenesanční budovy s proskleným výtahem, 24hodinovou recepcí a zachovanými dobovými detaily nabízíme byt s balkonem.

Interiér bytu tvoří 1 ložnice, jídelna s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, rohový obývací pokoj s balkonem a koupelna.

Nadstandardní materiály a zpracování, parkety, štukové stropy, původní dveře s výplněmi z leptaného skla, mramor v koupelně, masážní vana, myčka, centrální vytápění, klimatizace, alarm s možností napojení na PCO, bezpečnostní dveře, videotelefon, sklep. Záloha na domovní služby 10000 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 94 m2
Balkon 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 2731

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.