Byt 4 + kk, Veveří, Brno - střed - Brno | 1
Byt 4 + kk, Veveří, Brno - střed - Brno | 2
Byt 4 + kk, Veveří, Brno - střed - Brno | 3
Byt 4 + kk, Veveří, Brno - střed - Brno | 4
Byt 4 + kk, Veveří, Brno - střed - Brno | 5
Byt 4 + kk, Veveří, Brno - střed - Brno | 6
Byt 4 + kk, Veveří, Brno - střed - Brno | 7
Byt 4 + kk, Veveří, Brno - střed - Brno | 8

Byt 4 + kk

Interiér 146 m2, balkon 5 m2

Brno, Brno - střed, Veveří

Prostorný klimatizovaný zrekonstruovaný mezonetový byt 4+kk s balkonem, situovaný ve 3. patře historického činžovního domu. Byt leží v oblíbené lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. V bezprostředním okolí se nachází zastávka tramvaje, restaurace, kavárny, lékárna a centrum města je v docházkové vzdálenosti.

Spodní patro bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem (navíc lednice na víno a kávovar) a vstupem na balkon (venkovní úložný prostor), dále 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, vanou, bidetem a toaletou, komora, technická místnost / prádelna a prostorná vstupní hala s úložnými prostory. V horním patře se nachází 2 ložnice a samostatná toaleta.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, vlastní plynový kotel. Dle dohody možno dozařídit dalším nábytkem za vyšší nájemné. Zálohy na společné domovní služby a spotřebu energií 5.000 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 151 m2
Balkon 5 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27488

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.