Byt 2 + kk, Gabrielská, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Gabrielská, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Gabrielská, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Gabrielská, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Gabrielská, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Gabrielská, Smíchov - Praha 5 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 66 m2

Praha 5, Smíchov, Gabrielská

Moderní zařízený byt situovaný ve 3. patře nedávno postaveného projektu Rezidence Sacre Coeur 2 v atraktivní rezidenční lokalitě Hřebenky, v blízkosti Francouzského lycea, Kinského zahrady, Petřína a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Rezidence nabízí 24h recepci, parkování v podzemních garážích a kamerový bezpečnostní systém. Rychlá dostupnost do centra, 10 minut chůze k tramvajím na Újezdě, autobusová zastávka před budovou, přímé spojení na letiště.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem, 1 ložnice, en-suite koupelna s vanou a toaletou, toaleta pro hosty a otevřená vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velkoplošná francouzská okna, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, TV, videotelefon, sklep, vstupy na čip. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění, elektřinu a internet cca 6600 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné 24 000 Kč / 917 €
Celková plocha 66 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27551

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.