Byt 2 + kk, Třeboňská, Michle - Praha 4 | 1
Byt 2 + kk, Třeboňská, Michle - Praha 4 | 2
Byt 2 + kk, Třeboňská, Michle - Praha 4 | 3
Byt 2 + kk, Třeboňská, Michle - Praha 4 | 4
Byt 2 + kk, Třeboňská, Michle - Praha 4 | 5
Byt 2 + kk, Třeboňská, Michle - Praha 4 | 6
Byt 2 + kk, Třeboňská, Michle - Praha 4 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 60 m2, balkon 4 m2

Praha 4, Michle, Třeboňská

Nabízíme k pronájmu byt s balkonem ve 4. patře bytového domu s výtahem, společným dvorem ve vnitrobloku a podzemním parkováním. Dům se nachází v sousedství administrativního centra Prahy 4, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra, v docházkové vzdálenosti od stanic metra Kačerov a Budějovická.

Byt tvoří 1 ložnice s šatnou, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a balkonem do ulice, koupelna s vanou a toaletou a otevřená vstupní chodba.

Laminátové plovoucí podlahy, dlažba, podlahové topení v koupelně, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, žaluzie, pračka, myčka, satelitní příjem, sklep. Možnost pronájmu garážového stání v budově. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění cca 2700 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od poloviny září.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 64 m2
Balkon 4 m2
Parkování Možnost parkování v garáži.
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27855

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.