Byt 2 + 1, Kaprova, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + 1, Kaprova, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + 1, Kaprova, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + 1, Kaprova, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + 1, Kaprova, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + 1, Kaprova, Staré Město - Praha 1 | 6

Byt 2 + 1

Interiér 65 m2

Praha 1, Staré Město, Kaprova

Částečně zařízený zrenovovaný byt ve 3. patře dobře udržovaného zrekonstruovaného secesního činžovního domu s výtahem. Atraktivní lokalita v centru Prahy blízkosti Staroměstského náměstí, pár kroků od nábřeží Vltavy a stanice metra Staroměstská.

Interiér tvoří 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj, plně vybavená průchozí kuchyň, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, rolety, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, velký sklep, společný balkon v mezipatře. Poplatky za společné domovní služby a vodu jsou zahrnuty v nájmu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 65 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28782

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.