Byt 1 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 4
Byt 1 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 5

Byt 1 + kk

Interiér 30 m2

Praha 5, Košíře, Holečkova

Plně zrekonstruované zařízené studio, situované ve 2. patře moderní rezidence s výtahem a denní recepcí v Praze 5 na Smíchově v sousedství několika parků. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, 2 zastávky tramvají ke stanici metra Anděl, obchodnímu centru Nový Smíchov a autobusovému nádraží Na Knížecí.

Studio tvoří obývací prostor s ložnicovou částí a vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a otevřená vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, základní nádobí, TV, satelitní příjem. V ceně jsou zahrnuty pravidelné úklidy apartmánu 1x týdně včetně výměny povlečení a ručníků. Možnost využití prádelny v budově. Poplatky za společné služby a spotřebu energií jsou zahrnuty v ceně. K dispozici od července 2019.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 30 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29295

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.