Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 2 + kk, Bořivojova, Žižkov - Praha 3 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 62 m2

Praha 3, Žižkov, Bořivojova

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, designově zařízený byt v 1. patře činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky, v klidné ulici na pomezí Vinohrad a Žižkova. Rezidenční lokalita v těsné blízkosti Riegrových sadů, s plnou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra - 5 minut ke stanici metra Hlavní nádraží. Nedaleko domu se také nachází Rajská zahrada - víceúčelový oddechový, sportovní a zábavní park se zahradou.

Interiér tvoří vstupní hala s plně vybavenou kuchyní, obývací pokoj s arkýřem, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

Vkusný mix moderního a retro nábytku a doplňků, vysoké stropy, velká okna, parkety, dekorativní dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, elektrický kotel, rozkládací sedačka, pračka, myčka, nádobí a kuch. náčiní, TV. Poplatky za společné služby 1.000 Kč měsíčně pro 1 osobu. Spotřeba energií se hradí zvlášť. K dispozici od srpna 2021.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 62 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29655

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.