Byt 3 + kk, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 110 m2, balkon 4 m2

Praha 5, Malá Strana, Plaská

Zařízený zrekonstruovaný byt s balkonem a 2 koupelnami, situovaný ve 4. patře udržovaného renovovaného činžovního domu s výtahem. Byt se nachází v klidné ulici pár kroků od nábřeží Vltavy, Kampy a Kinského sadů, v oblasti s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, jednu zastávku tramvají od Národního divadla, pár zastávek tramvají od komerčního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a částečným výhledem na Pražský hrad, hlavní ložnice s balkonem do dvora, šatnou a en-suite koupelnou (vana, bidet, toaleta), druhá ložnice, druhá koupelna (sprchový kout, toaleta), technická komora a vstupní hala.

Zachované původní prvky, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. Poplatky za společné služby a vodu 2000 Kč měsíčně. Záloha na plyn a elektřinu 3000 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 114 m2
Balkon 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29918

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.