Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 2 + kk, Prokopova, Žižkov - Praha 3 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 76 m2

Praha 3, Žižkov, Prokopova

Tento klimatizovaný, nadstandardně řešený, jihozápadně orientovaný byt s italským designovým vybavením se nachází ve 2. NP Rezidence Prokopova. Moderní budova, která pochází z dílny architektonického studia Barbory Škorpilové "Mimolimit", nabízí 24/7 recepci, výtahy, kamerový systém, upravenou zahradu ve vnitrobloku a podzemní parkování. Rezidence je situována v centru Žižkova, nedaleko parků Vítkov a Parukářka, s velmi rychlou dostupností do centra a k občanské vybavenosti. V blízkosti se nachází tenisové kurty, bazén, sportovní a relaxační centrum Olšanka a golfový klub Čechie.

Interiér tvoří vzdušný obývací pokoj s plně vybavenou, nadčasově řešenou kuchyní, prostorná ložnice, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta) a šatna.

Teakové podlahy, velkoformátová hliníková okna s protislunečními fóliemi (krytá žaluziemi a v obývacím pokoji japonskou stěnou), spotřebiče De Dietrich a Miele (vč. indukční varné desky, parní trouby a grilu), kvalitní vestavěný nábytek na míru, mozaikové obklady a dlažba v koupelně značky Butterfly, podlahové topení v koupelně, bezpečnostní dveře. Možnost pronájmu garážového stání za 3000 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění 4-5000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od 10. října 2018.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 76 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30264

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.