Byt 2 + kk, Legerova, Nové Město - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Legerova, Nové Město - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Legerova, Nové Město - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Legerova, Nové Město - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Legerova, Nové Město - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Legerova, Nové Město - Praha 2 | 6
Byt 2 + kk, Legerova, Nové Město - Praha 2 | 7
Byt 2 + kk, Legerova, Nové Město - Praha 2 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 38 m2, terasa 8 m2

Praha 2, Nové Město, Legerova

Nabízíme k pronájmu plně zařízený podkrovní byt s terasou s výhledem do zahrady, situovaný v 5. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem a upravenou zahradou s posezením ve vnitrobloku. Dům se nachází v rušné ulici jen pár minut chůze od stanice metra I.P.Pavlova, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí. V pěším dosahu centra města.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a vstupem na terasu, plně vybavený kuchyňský kout, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a toaletou a otevřená vstupní hala.

Dlažba v celém bytě, francouzská okna, bezpečnostní dveře, rozkládací sedačka, centrální topení, pračka, mikrovlnná trouba, zahradní nábytek, TV, WiFi. Možnost zajistit úklid v bytě a snídaně za dodatečný poplatek. Veškeré poplatky 4000 Kč měsíčně. Byt je nabízen k dlouhodobému pronájmu. Možnost střednědobého pronájmu (3 - 9 měsíců) na dohodě.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 46 m2
Terasa 8 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30344

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.