Byt 1 + kk, Ungarova, Malešice - Praha 10 | 1
Byt 1 + kk, Ungarova, Malešice - Praha 10 | 2
Byt 1 + kk, Ungarova, Malešice - Praha 10 | 3
Byt 1 + kk, Ungarova, Malešice - Praha 10 | 4
Byt 1 + kk, Ungarova, Malešice - Praha 10 | 5
Byt 1 + kk, Ungarova, Malešice - Praha 10 | 6
Byt 1 + kk, Ungarova, Malešice - Praha 10 | 7
Byt 1 + kk, Ungarova, Malešice - Praha 10 | 8

Byt 1 + kk

Interiér 32 m2, lodžie 8 m2

Praha 10, Malešice, Ungarova

Částečně zařízené studio s prostornou lodžií a výhledem do zeleně, situované v bytovém domě v Praze 10 - Malešicích, v sousedství sportovního areálu a botanické zahrady, nedaleko Malešického lesa. Byt se nachází pár minut chůze od zastávky autobusu s rychlým spojením ke stanici metra Skalka a v rychlém dosahu občanské vybavenosti. Nedaleko jsou k dispozici školy, poliklinika, dětské hřiště, restaurace a kavárny.

Studio tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybaveným kuchyňským koutem a přístupem do lodžie s výhledem do okolní zeleně, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, šatna / komora a vstupní chodba.

Laminátové podlahy, dlažba, centrální topení, žaluzie, pračka, mikrovlnná trouba, TV, sklep, výtah, kamerový systém. Byt je možno plně dozařídit. Bezproblémové parkování na ulici. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 2500 Kč/měs.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 40 m2
Lodžie 8 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30389

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.