Byt 2 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 2 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 2 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 2 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 2 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 2 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 61 m2

Praha 7, Holešovice, Letohradská

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt, situovaný ve 4. patře udržovaného činžovního domu s výtahem v klidné ulici v bezprostřední blízkosti Letenských sadů. Výhodná lokalita v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka, s plnou vybaveností v okolí a výborným spojením do centra (tramvaje k metru Vltavská a Hradčanská, pěšky 15 min.), do mezinárodních škol a na letiště.

Interiér tvoří obývací pokoj s vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, velká ložnice s patrem na spaní, koupelna s vanou, samostatná toaleta, úložná komora a vstupní chodba.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, linoleum, bezpečnostní dveře, plynové topení WAW, pračka. Poplatky za společné domovní služby a vodu 1000 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od 1. prosince 2018. Byt je k pronájmu nabízen nezařízený.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 61 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30805

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.