Byt 3 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 3 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 3 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 3 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 3 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 3 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 3 + kk, Letohradská, Holešovice - Praha 7 | 7

Byt 3 + kk

Interiér 72 m2, terasa 14 m2

Praha 7, Holešovice, Letohradská

Nabízíme k pronájmu nezařízený podkrovní mezonet s 14 m2 terasou, situovaný v 6. patře udržovaného činžovního domu s výtahem v klidné ulici v bezprostřední blízkosti Letenských sadů. Výhodná lokalita v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka, s plnou vybaveností v okolí a výborným spojením do centra (tramvaje k metru Vltavská a Hradčanská, pěšky 15 min.), do mezinárodních škol a na letiště.

Spodní úroveň bytu tvoří obývací pokoj s vybavenou kuchyní a jídelním prostorem a otevřená vstupní chodba. V horním patře je velká otevřená galerie / ložnice, druhá ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Terasa je přístupná z obou místností.

Laminátové podlahy, plynové topení, pračka, lednice. Poplatky za společné domovní služby a vodu 1000 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť. Byt je k pronájmu nabízen nezařízený.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 86 m2
Terasa 14 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30806

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.