Byt 1 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 1
Byt 1 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 2
Byt 1 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 3
Byt 1 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 4
Byt 1 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 5
Byt 1 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 6
Byt 1 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 7
Byt 1 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 8

Byt 1 + 1

Interiér 45 m2

Praha 5, Malá Strana, Plaská

Pohodlné bydlení pro náročné v kompletně renovované secesní rezidenci se zachovanými historickými detaily jako jsou např. klenuté stropy nebo unikátní fragment středověké hladové zdi na nádvoří. Příznivá lokalita na západním břehu Vltavy na úpatí Petřína, v blízkosti Kampy a v rychlém dosahu komerčního centra Anděl.

Stylově zařízený byt ve 4. patře s výtahem nabízí 1 ložnici s pracovním koutem, plně vybavenou obytnou kuchyň, koupelnu s vanou, bidetem a WC a chodbu s vestavěnou skříní.

Podlahy z masivu, vyhřívaná dlažba v koupelně, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, trezor s možností nabíjení notebooku, telefon, LCD TV, CD/DVD/MP3 přehrávač, internet, satelitní příjem, požární hlásič, alarm, vstup na čipovou kartu. V přízemí domu naleznete restauraci Café Lounge, ke které patří útulná zahrádka ve stínu Hladové zdi. Dále také bezpečnostní kamery, ostraha, správcovské služby apod. Společné domovní služby a energie jsou zahrnuty v ceně nájmu.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 45 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 3091

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.