Byt 2 + kk, Korunovační, Bubeneč - Praha 7 | 1
Byt 2 + kk, Korunovační, Bubeneč - Praha 7 | 2
Byt 2 + kk, Korunovační, Bubeneč - Praha 7 | 3
Byt 2 + kk, Korunovační, Bubeneč - Praha 7 | 4
Byt 2 + kk, Korunovační, Bubeneč - Praha 7 | 5
Byt 2 + kk, Korunovační, Bubeneč - Praha 7 | 6
Byt 2 + kk, Korunovační, Bubeneč - Praha 7 | 7
Byt 2 + kk, Korunovační, Bubeneč - Praha 7 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 47 m2, balkon 5 m2

Praha 7, Bubeneč, Korunovační

Plně zrekonstruovaný, zařízený podkrovní mezonetový byt s balkonem a velkou podkrovní pracovnou, situovaný v 6. patře klasického činžovního domu po kompletní rekonstrukci, v těsné blízkosti parku Stromovka a v pěším dosahu parku Letenské sady. Lokalita s velmi rychlou dostupností do centra (stanice metra Hradčanská je vzdálena 2 zastávky tramvají) a kompletní občanskou vybaveností v blízkém okolí, v rychlém dosahu letiště a mezinárodních škol.

Spodní patro bytu tvoří obývací pokoj s vybavenou kuchyní a balkonem s výhledem do vnitrobloku, 1 ložnice s přímým výhledem na Petřín a koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidetovou sprškou. V horním patře je prostorná místnost (20 m2) vhodná pro pracovnu, ložnic pro hosty či šatnu.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynové vytápění, nádobí, výtah. Poplatky za společné služby a vodu 1730 Kč měsíčně pro 2 osoby. Plyn a elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od února 2019.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 52 m2
Balkon 5 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30960

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.