Byt 3 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 3 + kk

Interiér 100 m2

Praha 5, Smíchov, Holečkova

Zařízený byt s jižně orientovaným balkonem (5,5m2) v 5. patře rezidenčního komplexu zasazeného v krásně upraveném prostředí v blízkém dosahu historického centra, místních parků, MHD i nákupního střediska.

Byt má 2 ložnice, 2 koupelny, plně vybavený kuchyňský kout s barovým pultem, obývací pokoj, šatnu, komoru a sklep (3,5m2). Hlavní ložnice se šatnou a koupelnou jsou dispozičně odděleny od zbytku prostoru.

Vestavěné skříně, parkety, francouzské okno, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, bezpečnostní dveře, telefonní linka, satelitní připojení, internet možný. Krásný výhled na město. V budově je 24hodinová recepce a ostraha, fitness centrum a sauna. K dispozici také zahrada s dětským hřištěm. Nedaleko francouzské školy. Jedno parkovací stání v podzemní garáži (v ceně). Poplatky za společné služby a spotřebu energií 8.000 Kč/měs.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 100 m2
Parkování Jedno parkovací stání v podzemních garážích v ceně.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 3100

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.