Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 7
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 49 m2, terasa 20 m2

Praha 10, Vršovice, Rybalkova

Byt s nádherným výhledem do zeleně Havlíčkových sadů (Grébovky). Nabízíme k pronájmu plně zařízený, renovovaný byt s jihozápadně orientovanou, 20 m2 terasou v 5., nejvyšším patře udržovaného renovovaného činžovního domu z 30. let. Dům s výtahem a možností parkování ve dvoře stojí v přímém sousedství parku, na pomezí Vinohrad a Vršovic. Klidná lokalita s rychlým spojením do centra a plnou vybaveností v blízkém okolí, v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a přilehlou terasou, 1 ložnice se vstupem do koupelny (s vanou), samostatná toaleta, komora a vstupní chodba.

Klimatizace, laminátové podlahy, dlažba, plastová okna s vnitřními a venkovními žaluziemi, markýza, centrální plynové vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, zahradní nábytek. Možnost pronájmu parkovacího stání ve dvoře domu za 1500 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby, vytápění a vodu: 3500 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. K dispozici od 1.7.2020.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 69 m2
Terasa 20 m2
Parkování Parkovací stání ve dvoře.
Sklep Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31256

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.