Byt 2 + kk, Menclova, Libeň - Praha 8 | 1
Byt 2 + kk, Menclova, Libeň - Praha 8 | 2
Byt 2 + kk, Menclova, Libeň - Praha 8 | 3
Byt 2 + kk, Menclova, Libeň - Praha 8 | 4
Byt 2 + kk, Menclova, Libeň - Praha 8 | 5
Byt 2 + kk, Menclova, Libeň - Praha 8 | 6
Byt 2 + kk, Menclova, Libeň - Praha 8 | 7
Byt 2 + kk, Menclova, Libeň - Praha 8 | 8
Byt 2 + kk, Menclova, Libeň - Praha 8 | 9
Byt 2 + kk, Menclova, Libeň - Praha 8 | 10

Byt 2 + kk

Interiér 61 m2, terasa 6 m2, zahrada 34 m2

Praha 8, Libeň, Menclova

Nezařízený byt s terasou / zahrádkou v přízemí bytového domu na poloostrově obklopeném dvěma rameny řeky Vltavy. Budova je součástí nedávno vybudovaného oploceného obytného komplexu DOCK s 24/7 recepcí, ostrahou a okrasnou zahradou v postupně revitalizované nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně. Plná občanská vybavenost v blízkém dosahu, tramvajové spoje, jedna krátká zastávka ke stanici metra Palmovka. Aktivní relaxaci umožnují Thomayerovy sady s Löwiteho mlýnem, golfové odpaliště a sportovní centra s tenisovými kurty. Kulturní scéna je zastoupena Divadlem pod Palmovkou a galerií DOX.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a vstupem na terasu / zahradu, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi a vstupem na zahradu, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a prostorná vstupní hala s dalšími vestavěnými skříněmi.

Inteligentní ovládání domácnosti, dřevěné podlahy, dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální podlahové vytápění, pračka, myčka, sklep, kolárna / kočárkárna, vstup do objektu na čip. Byt je možno po dohodě zařídit nábytkem. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění cca 4000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť. K dispozici od května 2021.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 67 m2
Terasa 6 m2
Zahrada 34 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31301

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.