Byt 2 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 2 + kk, Donská, Vršovice - Praha 10 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 81 m2

Praha 10, Vršovice, Donská

Nabízíme k pronájmu zařízený byt ve 2. patře moderního bytového domu s výtahem a parkováním ve výhodné lokalitě na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Dům se nachází pouhé 2 minuty chůze od oblíbeného parku Havlíčkovy sady, v oblasti s rychlým spojením do centra - 2 krátké zastávky tramvají od stanice metra Náměstí Míru s kvalitní občanskou vybaveností v okolí.

Interiér tvoří rohový obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta) a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Vinylové podlahy, dlažba, velká okna, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep o 8 m2. Vstup do budovy a výtah na čip. V ceně je zahrnuto 1 parkovací stání v garáži. Poplatky za společné služby činí 3500 Kč měsíčně. Záloha na vytápění, vodu a elektřinu je 2400 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 81 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31829

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.